17% KORTING
- Aansluiting :1/2 duims Lengte: 35mm
- Buitendiameter: 43mm
- Binnendiameter: 34mm Dimensies van de pinnen: 7x5mm
- Aprilia RS Swingarm dop
- kroonmoer dopsleutel
- Toepassing: RS 125Â 2017 RS 125Â Repilica 2017
Aprilia RS Swingarm dop - kroonmoer dopsleutel - ASTA (MOTO-07989).
Het kan worden gebruikt met een verlengstuk met vierkante aandrijving van 1/2”, ratel of momentsleutel. Met dit gereedschap kunt u de swingarm gemakkelijker verwijderen op uw Aprilia RS 125
- Aansluiting :1/2 duims
- Lengte: 35mm
- Buitendiameter: 43mm
- Binnendiameter: 34mm
- Dimensies van de pinnen: 7x5mm
Toepassing:
- RS 125 2017
- RS 125 Repilica 2017
Aprilia RS Achterbrugdop - kroonmoersleutel, wat is dat?
Een Aprilia RS Swingarm dop - kroonmoer dopsleutel is een speciale dopsleutel ontworpen voor het verwijderen en vastdraaien van de kroonmoer op de swingarm van een Aprilia RS motorfiets.De achterbrug is het onderdeel dat het achterwiel verbindt met het frame van de motorfiets. De kroonmoer is een grote moer waarmee de achterbrug aan het frame wordt bevestigd. Een standaard dopsleutel past mogelijk niet goed op de kroonmoer, of kan de moer beschadigen als deze niet goed past.
Deze speciale dop is ontworpen om te passen bij de specifieke maat en vorm van de kroonmoer op Aprilia RS-modellen. Het zal u helpen de moer veilig en effectief te verwijderen en vast te draaien.
Hier zijn enkele aanvullende details over de Aprilia RS Swingarm dop - kroonmoer dopsleutel:
- Het is meestal gemaakt van chroom-vanadiumstaal voor sterkte en duurzaamheid.
- Het kan een specifieke maat hebben, zoals een buitendiameter van 30 mm en een binnendiameter van 24 mm.
- Dit type dopsleutel vind je bij leveranciers van motorgereedschap. Eén merk dat dit gereedschap verkoopt is ASTA