20% KORTING
- Toepassingen: motoren met kegel- of tandwielaandrijving 1970-1980, dubbele en enkele uitlaatmoeren
- Voorkomt schade aan uitlaatmoeren
- Vervaardigd uit lichtgewicht aluminium
- Ducati uitlaatmoer sleutel
- Uitlaat wartel sleutel
Ducati uitlaatmoer sleutel - Uitlaat wartel sleutel - Uitlaatsleutel - ASTA (MOTO-02299).
Uitlaatmoersleutel van Trailer and Tools voor het verwijderen en installeren van de gekartelde uitlaatmoeren op Ducati V-twins en singles met kegelaandrijving.
Ducati uitlaatmoer sleutel - Uitlaat wartel sleutel, wat is dat?
Een Ducati uitlaatmoer sleutel, ook wel uitlaat wartel sleutel of uitlaatsleutel genoemd, is een speciaal gereedschap om de moeren los en vast te draaien waarmee de uitlaat van een Ducati motorfiets aan het motorblok is bevestigd.De sleutel heeft een unieke vorm die past bij de zeshoekige moeren die Ducati gebruikt. De sleutel is meestal gemaakt van stevig staal of aluminium en heeft een lange handgreep voor extra kracht bij het los- en vastdraaien van de moeren.
Ducati uitlaatmoer sleutels zijn te koop bij motorfietsaccessoireswinkels en online retailers zoals Trailer and Tools in Hengelo overijssel.
Wanneer heb je een Ducati uitlaatmoer sleutel nodig?
- Je hebt de sleutel nodig om de uitlaat van je Ducati te demonteren voor onderhoud of reparaties.
- Je hebt de sleutel nodig om een nieuwe uitlaat op je Ducati te monteren.
- Je hebt de sleutel nodig om de moeren van de uitlaat te controleren en vast te zetten.
Tips voor het gebruik van een Ducati uitlaatmoer sleutel:
- Zorg ervoor dat je de juiste maat sleutel hebt voor je Ducati model.
- Gebruik een momentsleutel om de moeren met het juiste koppel vast te zetten.
- Pas op dat je de moeren niet te strak aandraait, want dit kan ze beschadigen.
- Als de moeren vastzitten, kun je ze proberen los te weken met een WD-40 of vergelijkbaar product.