18% KORTING
- Aansluiting :1/2 duims Lengte: 60mm
- Buitendiameter: 48,5 mm
- Binnendiameter: 41,5 mm Dimensies van de pinnen: 5x4 mm
- Honda stuurpen dop - 1/2'' Stuurbrug dop
Honda stuurpen dop - 1/2'' Stuurbrug dop - Kroonmoer dopsleutel - ASTA (MOTO-03189).
Een viertandige kroonmoerdop van Trailer and Tools voor stuurpenmoeren, waarmee het los- en vastdraaien van Honda-stuurpenmoeren mogelijk is. Uitgevoerd met 1/2” vierkant aandrijfgat voor standaard ratel- of momentsleutels.
- Aansluiting :1/2 duims
- Lengte: 60mm
- Buitendiameter: 48,5 mm
- Binnendiameter: 41,5 mm
- Dimensies van de pinnen: 5x4 mm
Toepassing:
- Honda CB, CBX, CBR, GL, VFR, VT, Goldwing, Shadow, Magna
Honda stuurpen dop - 1/2'' Stuurbrug dop met Buitendiameter: 48,5 mm
Binnendiameter: 41,5 mm wat is dat?
Een Honda stuurpen dop - 1/2'' stuurbrug dop met een buitendiameter van 48,5 mm en een binnendiameter van 41,5 mm is een gereedschap dat wordt gebruikt om de kroonmoer op de stuurpen van een Honda motorfiets vast te draaien en los te maken. De dop heeft een 1/2 inch aandrijving, wat betekent dat het kan worden gebruikt met een ratel of doppenset die dezelfde aandrijfgrootte heeft.De buitendiameter van de dop is 48,5 mm, wat betekent dat deze past over de kroonmoer. De binnendiameter van de dop is 41,5 mm, wat betekent dat deze past rond de stuurpen.
Deze dop is specifiek voor Honda motorfietsen en is mogelijk niet geschikt voor andere merken of modellen.
Hier zijn enkele details over de dop:
- Toepassing: Honda motorfietsen
- Type: Stuurpen dop
- Aandrijving: 1/2 inch
- Buitendiameter: 48,5 mm
- Binnendiameter: 41,5 mm
Hoe gebruik je deze dop?
Om de dop te gebruiken, heb je een ratel of doppenset met een 1/2 inch aandrijving nodig. Volg deze stappen:
- Plaats de dop over de kroonmoer.
- Bevestig de dop aan de ratel of doppenset.
- Draai de ratel of doppenset in de gewenste richting om de kroonmoer vast te draaien of los te maken.
- Zorg ervoor dat je de juiste maat dop gebruikt voor de kroonmoer. Als je de verkeerde maat dop gebruikt, kun je de kroonmoer beschadigen of de dop breken.
Tips bij gebruik van een kroonmoer dop:
- Het is belangrijk om de kroonmoer met de juiste koppel aan te draaien. Het aanbevolen koppel staat in de handleiding van je motorfiets.
- Gebruik een momentsleutel om de kroonmoer met het juiste koppel aan te draaien.
- Als je niet zeker weet hoe je de kroonmoer moet vastdraaien of losmaken, raadpleeg dan de handleiding van je motorfiets of neem contact op met een gekwalificeerde monteur.