20% KORTING
- Geleidingsmaten: 12,5, 14, 16, 18 mm
- slagset
- persbussen set
Motorfiets schokdemper bussen montage set - slagset 4 delig - persbussen ASTA (MOTO-08919).
Een set geleiders maakt een snelle en nauwkeurige demontage/montage van de schokabsorberende hulzen mogelijk.
Inhoud:
motorfiets schokdemper bussen montageset, wat is dat?
Een motorfiets schokdemper bussen montage set is een gereedschapsset die wordt gebruikt om de bussen te monteren die de schokdempers op een motorfiets op hun plaats houden. De bussen zijn metalen hulzen die om de schokdemper passen en deze aan het frame van de motorfiets bevestigen.
De montage set bevat doorgaans de volgende gereedschappen:
- Doppen: Deze worden gebruikt om de moeren en bouten los en vast te draaien waarmee de bussen aan het frame en de schokdemper zijn bevestigd.
- Steeksleutels: Deze kunnen worden gebruikt als de doppen niet passen of voor extra hefboomwerking.
- Inbussleutels: Sommige schokdempers gebruiken inbusschroeven om de bussen te bevestigen.
- Schroevendraaiers: Deze worden gebruikt om de schroeven los en vast te draaien waarmee de stofhoezen op de schokdempers zijn bevestigd.
- Hamers: Een hamer kan nodig zijn om de bussen op hun plaats te tikken.
- Trekstang: Een trekstang kan nodig zijn om de schokdemper te comprimeren, zodat de bussen op hun plaats kunnen worden gezet.
Naast de bovenstaande gereedschappen kan de montage set ook andere items bevatten, zoals:
- Moment sleutel: Dit is belangrijk om de moeren en bouten met het juiste koppel aan te halen, zodat ze niet te strak of te los zitten.
- Vloeibaar pakking: Dit kan worden gebruikt om de afdichting tussen de bussen en de schokdemper te verbeteren.
- Schoonmaakmiddel: Dit is belangrijk om de onderdelen schoon te maken voordat ze worden gemonteerd.
Waar kan ik een motorfiets schokdemper bussen montage set kopen?
Motorfiets schokdemper bussen montage sets zijn te koop bij motorwinkels, online retailers en doe-het-zelf winkels. U kunt ook een set vinden die specifiek is voor uw motorfietsmerk en -model door online te zoeken.
Tips voor het monteren van motorfiets schokdempers
Zorg ervoor dat u alle benodigde gereedschappen en materialen bij de hand heeft voordat u begint.
Volg de instructies van de fabrikant zorgvuldig.
Draai de moeren en bouten niet te strak aan, anders kunt u de schokdemper of het frame beschadigen.
Gebruik vloeibaar pakking op de schroefdraad van de moeren en bouten om lekkage te voorkomen.
Controleer de moeren en bouten na een paar ritten om er zeker van te zijn dat ze goed vastzitten.
Conclusie
Een motorfiets schokdemper bussen montage set is een essentieel hulpmiddel voor het monteren of demonteren van de schokdempers op uw motorfiets. Met de juiste gereedschappen en materialen kunt u deze klus zelf klaren.