16% KORTING
- Zuigerpengroottes: 12 mm (1/2") tot 25 mm (1") inclusief alle 50cc tot 600cc eencilindermotoren en alle 2-, 3- en 4-cilindermodellen
- Verwisselbare zuigeradapters
- Zuigers: 40 mm (1-5/8”) tot 100 mm (4”)
Motorfiets zuigerpen trekker - Zuigerpennen demontage set - Zuiger pen slagtrekker - ASTA (MOTO-01145).
Een essentieel hulpmiddel voor het verwijderen en of installeren van zuigerpennen in motorfietsen, om deze tijdens het gebruik niet te beschadigen. Het gereedschap bevat een gekartelde aluminium handgreep, een 9/16 zeskantige trekschroef en drie adaptermoeren met linkse schroefdraad.
Wat is een zuigerpen trekker bij een motorfiets?
Een zuigerpen trekker bij een motorfiets is een gereedschap dat wordt gebruikt om de zuigerpen te verwijderen en te installeren. De zuigerpen is een cilindrisch metalen staaf die de zuiger met de krukas verbindt.
Er zijn twee hoofdtypen zuigerpen trekkers:
- Slagtrekkers: Deze trekkers gebruiken een hamer of slaggewicht om de zuigerpen uit de zuiger te slaan. Ze zijn eenvoudig te gebruiken, maar kunnen de zuiger of de pen beschadigen.
- Schroefdraadtrekkers: Deze trekkers gebruiken een schroefdraad om de zuigerpen uit de zuiger te drukken. Ze zijn nauwkeuriger dan slaagtrekkers en minder kans om schade te veroorzaken, maar ze kunnen ingewikkelder zijn om te gebruiken.
Naast de twee hoofdtypen zijn er ook speciale zuigerpen trekkers voor verschillende soorten motoren, zoals crossmotoren en enduromotoren.
Hier zijn enkele tips voor het gebruik van een zuigerpen trekker:
- Zorg ervoor dat u de juiste maat trekker voor uw zuigerpen heeft.
- Draag altijd een veiligheidsbril en handschoenen wanneer u met gereedschap werkt.
- Plaats de trekker op de zuigerpen en zorg ervoor dat deze goed vastzit.
- Gebruik een hamer of schroefdraad om de zuigerpen uit de zuiger te drukken.
- Wees voorzichtig bij het hanteren van de zuiger en de pen om schade te voorkomen.