20% KORTING
Triumph swingarm dop - Kroonmoer dop - Draaiarm dop - ASTA (MOTO-08985).
Een Triumph swingarm dop, ook wel kroonmoer dop of draaiarm dop genoemd, is een speciaal gereedschap dat wordt gebruikt om de moer van de swingarm op een Triumph motorfiets te demonteren en te monteren. De swingarm is de arm die de achterwielophanging aan het frame van de motorfiets verbindt. De moer van de swingarm is een grote moer die de swingarm op zijn plaats houdt.Specificaties:
- Dop: 38 mm met 2 nokken van 8 x 10 mm, diameter 38 mm
- Dop : 46 mm met 2 nokken van 10 x 5,5 mm, diameter 47 mm
- Totale lengte doppen: 36 mm
- Aansluiting : 1/2''
Geschikt voor de volgende modellen:
Triumph:
- Daytona 955i 2002-2006
- Sprint RS 2002-2004
Triumph swingarm dop - Kroonmoer dop Daytona 955i 2002-2006 en
Sprint RS 2002-2004, wat is dat?
Een Triumph swingarm dop, ook wel kroonmoer dop of draaiarm dop genoemd, is een speciaal gereedschap dat wordt gebruikt om de moer van de swingarm op een Triumph motorfiets te demonteren en te monteren. De swingarm is de arm die de achterwielophanging aan het frame van de motorfiets verbindt. De moer van de swingarm is een grote moer die de swingarm op zijn plaats houdt.De Triumph swingarm dop is typically gemaakt van gesmeed staal en heeft een zeskantige kop die past op de moer van de swingarm. De dop heeft ook een handvat waarmee de moer kan worden los- en vastgedraaid.
Er zijn twee typen Triumph swingarm doppen:
- Dopsleutel: Deze dop heeft een dopsleutelverbinding waarmee hij op een ratel of momentsleutel kan worden aangesloten.
- Steeksleutel: Deze dop heeft een steeksleutelverbinding waarmee hij met de hand kan worden gebruikt.
Waar kan je een Triumph swingarm dop kopen?
Triumph swingarm doppen zijn te koop bij motorfietsaccessoireswinkels zoals Trailer and Tools in Hengelo overijssel en online retailers. Je kunt ze ook vinden bij sommige algemene gereedschapswinkels.Tips voor het gebruik van een Triumph swingarm dop:
- Zorg ervoor dat je de juiste maat dop hebt voor jouw motorfiets.
- Gebruik een momentsleutel om de moer van de swingarm met het juiste koppel aan te halen.
- Draai de moer niet te strak aan, anders kun je de swingarm of de moer beschadigen.
Andere benamingen voor Triumph swingarm dop:
- Kroonmoer dop
- Zwenkarmschaal
- Moersleutel voor achterbrug
- Achteras moer sleutel