sds plus beitel set 5 delig - geko sds plus beitel set 5 delig - geko sds plus beitel set 5 delig - geko
14% KORTING
sds plus beitel set 5 delig - geko
sds plus beitel set 5 delig - geko
sds plus beitel set 5 delig - geko

beitel set 5 delig - beitels sds plus - steenbeitels - betonbeitel - geko

MERK: GEKO

Een beitelset is een verzameling van verschillende beitels die samen in een set worden verkocht. (GERE-02911).


Artikelnummer:GERE-02911 Verzendkosten:€ 7,95 EAN:5901477189227

Varianten van dit product
beitel en drijver set, beitel set, drijver set, beitels, drijvers, beitel, drijver
Beitel en drijver set, 13 delig, Seneca
47,50 *
57,50
beitel set, beitelset, beitel, beitels
Beitel set, 3 delig, 10mm, 12mm, 16mm
10,00 *
12,50
beitel, beitels, platte beitel
Beitel, doorslag en drevelset, 12 delig, Hofftech
17,50 *
18,50
drijverset, drijvers, doorslagpen, slagpennen, drevels
Drijverset - Pendrijver - pen drijverset - doorslagpennen 6 delig
12,50 *
15,00
hamer en beitelset, beitelset, hamerset, hamers, beitels, beitel set, hamer set
Hamer en beitelset, 5 delig, 300g kunststof hamer, 400g stalen hamer, beitel van 16x180mm, 18x180mm, 24x200mm
42,50 *
43,50
beitelhouder voor tactix beitels, beitel houder, beitelhouder, houder
Beitelhouder voor tactix beitels
12,50 *
13,50
beitel en drevel set, beitel set, drevel set, beitels, drevels, beitel, drevel
Beitel en drevel set, 15 delig
57,50 *
58,50
beitel, beitels, platte beitel
Beitel, 200mm x 12mm, platte beitel, JMC
3,00 *
4,00
beitel, beitels, platte beitel
Beitel, 300mm x 16mm, Platte beitel, JMC
4,00 *
5,00
beitel set, beitelset, beitel, beitels
Beitelset, 12 delig, plat, stomp, punt, drevel
25,00 *
30,00
Beitel, Beitels, Steenbeitel, Steen beitel, Voegbeitel, Platkop beitel, Puntkop beitel, Beitelset
Beitelset SDS+, Beitels, 4 dlg
12,50 *
beitel, beitels, platte beitel
Beitel, Koudbeitel, 200mm x 30mm, platte beitel
6,00 *
8,00
puntbeitel, beitel, beitels, punt beitel, platte beitel, beitelhouder, beitel houder, drijverset, drijver set, Doorslagpen, dri
Voegbeitel 3 duims - Met rubberen handbeschermer - Voeg beitel - bouwbeitel - metselbeitel
7,50 *
11,00
Beitel, Beitels, Steenbeitel, Steen beitel, Voegbeitel, Platkop beitel, Puntkop beitel, Beitelset
Boor en Beitelset SDS, Beitels, Boren, 14 dlg, Hofftech
25,00 *
27,50
Lucht beitel - Pneumatische beitel set - 9 delig - Zionair
Lucht beitel - Pneumatische beitel set - 9 delig - Zionair
80,00 *
90,00
pneumatische beitel set, beitel, beitelset, lucht beitel, pneumatische beitel
Lucht beitel, Pneumatische beitel set, 5 delig, Zionair
32,50 *
37,50
Beitel set - 3 dlg - RVS - Beitels - Schraper - Pakkingschraper - ASTA
Beitel set - 3 dlg - RVS - Beitels - Schraper - Pakkingschraper - ASTA
22,50 *
27,50
Drevel en Beitel set - 6 delig - Beitels - Drevels - ASTA
Drevel en Beitel set - 6 delig - Beitels - Drevels - ASTA
17,50 *
20,00
Lucht beitel - 5 delig - Pneumatische beitel set - GEKO
Lucht beitel - 5 delig - Pneumatische beitel set - GEKO
30,00 *
35,00
Losse beitel set - 5 delig - Beitels - Zionair
Losse beitel set - 5 delig - Beitels - Zionair
12,50 *
15,00
Platte beitel - Beitel 4 x 240 mm - Lasbeitel - ASTA
Platte beitel - Beitel 4 x 240 mm - Lasbeitel - ASTA
10,00 *
15,00
Beitel set - 12 delig - Doorslag en drevelset - Centerpunt - GEKO
Beitel set - 12 delig - Doorslag en drevelset - Centerpunt - GEKO
17,50 *
22,50
Beitel set - 3 dlg - Beitels - Schrapers - Pakkingschraper - SATRA
Beitel set - 3 dlg - Beitels - Schrapers - Pakkingschraper - SATRA
20,00 *
25,00
Drevel set - 6 delig - Doorslag pennen - Drijver set - GEKO
Drevel set - 6 delig - Doorslag pennen - Drijver set - GEKO
12,50 *
15,00
beitel en drevel set 28 delig - doorslagpennen - beitels - centerpunt - satra
beitel en drevel set 28 delig - doorslagpennen - beitels - centerpunt - satra
37,50 *
47,50
Adviesprijs € 17,50
15,00 incl. BTW *
€ 12,40 excl. BTW
Voorraad: 1 Direct uit magazijn leverbaar!: 1 - 2 werkdagen


Voeg toe aan je verlanglijstje
  • 3x platkop steen beitel
  • 1x puntkop steen beitel
  • 1x groef steen beitel ​​​​​​​

Stel een vraag

Heeft u een vraag over dit product of een op- of aanmerking? Stuur hem naar ons toe!
Dan gaan wij proberen u zo snel mogelijk een antwoord terug te geven.

Productomschrijving

beitel set 5 delig - beitels sds plus - steenbeitels - betonbeitel - geko

Een beitelset is een verzameling van verschillende beitels die samen in een set worden verkocht. Beitels zijn handgereedschappen met een scherpe, afgeschuinde rand aan het uiteinde van een metalen blad, dat meestal is bevestigd aan een handvat van hout, kunststof of metaal.

Inhoud:

  • 3x platkop steen beitel
  • 1x puntkop steen beitel
  • 1x groef steen beitel

Wat is een beitel set?

Een beitelset is een verzameling van verschillende beitels die samen in een set worden verkocht. Beitels zijn handgereedschappen met een scherpe, afgeschuinde rand aan het uiteinde van een metalen blad, dat meestal is bevestigd aan een handvat van hout, kunststof of metaal. Ze worden gebruikt om materiaal weg te steken, te snijden, te vormen of te verwijderen van een werkstuk door middel van handkracht of in combinatie met een hamer of klopper.Beitelsets zijn handig omdat ze een verscheidenheid aan beitels in verschillende maten en vormen bieden, waardoor de gebruiker flexibel is voor diverse klussen. De inhoud van een beitelset kan variëren afhankelijk van het beoogde gebruik (bijvoorbeeld houtbewerking, steenbewerking, metaalbewerking) en de fabrikant.

Soorten beitels die je vaak in een beitelset kunt vinden:

Voor houtbewerking:

  • Steekbeitel (bankbeitel): Een basisbeitel voor algemeen gebruik, zoals het maken van rechte inkepingen en het verwijderen van materiaal.
  • Hakbeitel (zware steekbeitel): Steviger en dikker dan een steekbeitel, geschikt voor zwaardere werkzaamheden waarbij meer kracht nodig is.
  • Schietbeitel (mortisebeitel): Een dikke, sterke beitel speciaal ontworpen voor het maken van rechthoekige gaten (mortises) voor pen-en-gatverbindingen.
  • Zwaluwstaartbeitel: Heeft schuine zijkanten die het makkelijker maken om de taps toelopende zijkanten van een zwaluwstaartverbinding te bewerken.
  • Guts: Een beitel met een gebogen of hol blad, gebruikt voor het uithollen van vormen en het maken van gebogen oppervlakken.
  • Hoekbeitel: Een beitel met een V-vormige snede, handig voor het schoonmaken van hoeken en het uithakken van scharnierkommen.

Voor steen- en metaalbewerking:

  • Koudbeitel: Een stevige beitel van gehard staal, gebruikt in combinatie met een hamer om metaal of steen te hakken, snijden of af te breken.
  • Platte beitel: Een brede beitel voor het verwijderen van tegels, pleisterwerk of het afwerken van steen.
  • Puntbeitel: Een beitel met een puntig uiteinde, gebruikt voor het nauwkeurig weghakken van materiaal of het maken van een startpunt voor boren.
  • Voegbeitel: Speciaal ontworpen voor het verwijderen van voegen tussen stenen of tegels.

Hoe gebruik je een beitelset?

Het gebruik van een beitel hangt af van het type beitel en de klus:

  1. Voorbereiding: Zorg ervoor dat het werkstuk stevig is vastgezet. Teken indien nodig de af te werken lijnen duidelijk af.
  2. Positionering: Plaats de snijkant van de beitel op het materiaal dat je wilt bewerken. Houd de beitel stevig vast met één hand.
  3. Kracht uitoefenen:
    • Handkracht: Voor fijnere werkzaamheden en het verwijderen van kleine hoeveelheden materiaal, kun je de beitel met handkracht door het materiaal duwen of steken.
    • Hamer of klopper: Voor het verwijderen van grotere hoeveelheden materiaal of bij hardere materialen, kun je met een houten of kunststof hamer (klopper) op het achtereinde van het handvat van de beitel slaan. Geef gecontroleerde tikken.
  4. Beweging: Beweeg de beitel in de gewenste richting, meestal in de richting van de houtnerf bij houtbewerking om splijten te voorkomen. Houd de beitel in een lage hoek voor een snijdende werking.
  5. Veiligheid: Gebruik altijd een scherpe beitel (minder kracht nodig, meer controle). Houd je handen achter de snijkant van de beitel. Draag indien nodig veiligheidsbril en handschoenen.

Bij de aankoop van een beitelset is het belangrijk om te letten op de kwaliteit van het staal van de beitels en het comfort van de handvatten. Een goede beitelset is een waardevolle aanvulling op de gereedschapscollectie van elke doe-het-zelver of professional.

Bij onze handgereedschappen hebben we ook een categorie hamers en beitels. Daardoor kan je nog gemakkelijker het product vinden wat u zoekt. Hieronder een overzicht van de soorten die we hierin hebben:

Review toevoegen
sds plus beitel set 5 delig - geko

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen