





- 5 mm ringetjes: 100 sets in goud, zilver, groen, bruin en zwart
- 3 montagegereedschappen: 1 basis, 1 priem, 1 montage-as
Stel een vraag
Heeft u een vraag over dit product of een op- of aanmerking? Stuur hem naar ons toe!
Dan gaan wij proberen u zo snel mogelijk een antwoord terug te geven.
Productomschrijving
oogjespons set 403 delig - zeilringen - zeilogen set - doorvoertules - grommet set - asta (AUTM-02406).
De 403-delige doorvoertules set is geschikt voor het aanbrengen van stevige doorvoertules in diverse materialen, waaronder leer, stof en canvas. Het kan ook worden gebruikt voor het repareren van tenten, luifels, zeildoeken, enz. of voor decoratieve werkzaamheden, bijvoorbeeld: kleding, rugzakken, schoenen. Om het te gebruiken, begin je met het maken van gaatjes op de gemarkeerde plekken met een perforator. Plaats vervolgens een set metalen ogen door het gat en bevestig deze aan de ring. Gebruik ten slotte een hamer of ander installatiegereedschap om alles vast te tikken en vast te zetten.Zorg ervoor dat u bij het rijden op een harde, vlakke ondergrond werkt, om beschadigingen aan de randen teDe set bestaat uit:
- 5 mm ringetjes: 100 sets in goud, zilver, groen, bruin en zwart
- 3 montagegereedschappen: 1 basis, 1 priem, 1 montage-as
Wat is een oogjessponset?
Een oogjessponset gereedschap, ook wel een oogjestang of oogjeszetter genoemd, is een handgereedschap dat wordt gebruikt om oogjes (ook wel ringen of zeilringen genoemd) in verschillende materialen te bevestigen.
Denk hierbij aan:
- Stof: bijvoorbeeld voor gordijnen, kleding, tassen of banners.
- Leer: voor riemen, schoenen of andere lederwaren.
- Zeil: voor het verstevigen van gaten.
- Karton of papier: voor knutselprojecten of presentaties.
- Dun plastic.
Hoe werkt het?
Een typisch oogjessponset gereedschap bestaat uit twee delen:
- De tang: Dit is het handvat waarmee je kracht kunt uitoefenen.
- De bek met een matrijs: Deze bek bevat een uitsparing die past op het oogje en een ander deel dat het oogje na het plaatsen stevig vastklemt.
Het proces gaat meestal als volgt:
- Maak een gat: Eerst moet er een gat in het materiaal worden gemaakt waar het oogje moet komen. Sommige oogjessponset gereedschappen hebben een ingebouwde pons om dit te doen. Anders heb je mogelijk een apart gatenpons nodig.
- Plaats het oogje: Het oogje bestaat meestal uit twee delen: de ring zelf en een sluitring. Deze worden aan weerszijden van het gemaakte gat geplaatst.
- Klem het oogje vast: De bek van de oogjessponset gereedschap wordt over het geplaatste oogje gezet. Door de tang samen te knijpen, wordt het oogje stevig in het materiaal geklemd en de sluitring bevestigd, waardoor een duurzame versteviging ontstaat.
Soorten oogjessponset gereedschap:
Er zijn verschillende soorten oogjessponset gereedschappen, variërend in grootte, functionaliteit en het type oogjes waar ze geschikt voor zijn. Sommige zijn eenvoudige handtangen, terwijl andere meer geavanceerde systemen met verschillende hulpstukken kunnen zijn.
Kortom, een oogjessponset gereedschap is een handig hulpmiddel om snel en eenvoudig stevige ringen in diverse materialen te plaatsen.
Wij hebben een groot assortiment aan Verschillende assortimentsbakjes met ijzerwaren - kabelschoentjes - zekeringen en meer. Hieronder vindt u een categorie overzicht van al deze verschillende assortiments bakjes. Als je op een categorie klikt dan kom je in deze omgeving terecht:
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen